Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Foto: https://stories.prowly.com/217019-nowa-formula-turnieju-z-podworka-na-stadion-o-puchar-tymbarku-ruszyly-zapisy-do-xxiii-edycji, Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" to największe, dziecięce zawody piłkarskie w Europie, organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Docierają do każdego powiatu i gminy, a uczestnictwo w rozgrywkach ma charakter otwarty. W listopadzie ruszyły zapisy drużyn do XXIII edycji Turnieju, do którego organizatorzy zapraszają zespoły szkolne chłopców i dziewczynek w trzech kategoriach wiekowych (do lat 8, 10 i 12) z całej Polski. Rozgrywki etapu gminnego i powiatowego odbędą się wiosną.

Będę niezwykle wdzięczny za publikację informacji o zapisach, której pełna wersja dostępna jest w linku poniżej, na portal Państwa instytucji. "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" to znakomita sposobność do promocji zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair play oraz rozwoju dzieci poprzez sport szkolny, co wpisuje się w zadania jednostek samorządu terytorialnego.

 

SZCZEGÓŁY W LINKU: https://stories.prowly.com/217019-nowa-formula-turnieju-z-podworka-na-stadion-o-puchar-tymbarku-ruszyly-zapisy-do-xxiii-edycji .