Lista stron z kalendarza

Kalendarz

 • Weekendlove Puławy. 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego. 21-22 czerwca, start seansów o gidzinie 21:00. Parking przy Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Letnie Seanse Filmowe, Wstęp wolny na wszystkie projekcje.

  12. Puławskie Kino Samochodowe

  21 i 22 czerwca na parkingu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego w ramach cyklu wydarzeń WeekendLove Puławy. Wstęp wolny.

 • komar.jpg

  Uwaga ! Akcja odkomarzania w Puławach

  Informujemy, że w dniach 18–19 czerwca 2024 r. w godzinach wieczornych i nocnych planowane jest przeprowadzenie zabiegu zwalczania kleszczy, komarów i meszek na wybranych terenach rekreacyjnych, placówek oświatowych, oraz pozostałych terenów zielonych pozostających w zarządzie gminy.

 • spotkanie autorskie z Panią Moniką Raspen autorką książki „Czartoryska. Historia o marzycielce”

  Czartoryska. Historia o marzycielce

  W sobotę 22 czerwca o 15.30 Muzeum Czartoryskich w Puławach zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Moniką Raspen autorką książki „Czartoryska. Historia o marzycielce”.

 • Kobiety trzymające świece

  Widowisko plenerowe "Sobótki"

  Plenerowe widowisko pełne magii tańca i śpiewu, ilustrujące zwyczaje nocy świętojańskiej z zabawą „żywym ogniem” oraz puszczaniem wianków – to wszystko zaprezentuje nam Zespół Pieśni i Tańca Powiśle im. Kazimiery Walczak „Mamci” podczas tradycyjnych „Sobótek”.

 • XIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej

 • Dzieci na zajęciach edukacyjnych w lesie

  Wycieczka ,,Leśny bushcraft"

  Zapraszamy w dniu 23 czerwca 2024 r. (niedziela) na otwartą terenową wycieczkę edukacyjno – przyrodniczą „Leśny bushcraft”.

 • Konferencja naukowa w Muzeum Badań Polarnych

  Muzeum Badań Polarnych w Puławach oraz Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach – Państwowy Instytut Badawczy Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie – Państwowy Instytut Badawczy Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: ,,Przyrodniczo-kulturowe i naukowe dziedzictwo zachodniej Lubelszczyzny” 19 czerwca 2024 r. (środa), godz. 11.00

 • Turniej V’ball Talenst Cup

  Turniej V’ball Talenst Cup

  V’ball Talenst Cup to turniej skierowany do tych, którzy pragną podjąć wyzwanie i rozwijać swoje umiejętności dzieląc się z innymi swoją pasją do siatkówki.

 • II Piknik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Puławskiego. 23 czerwca 2024 o godz. 10.00

  II Piknik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

  W niedzielę, 23 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 przy Zalewie w Janowicach odbędzie się II Piknik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Puławskiego.

 • Grafika z piłkarzem na tle boiska

  Turniej piłkarski Perełki Cup 2024

  W weekend 15 oraz 16 czerwca na boisku bocznym stadionu miejskiego MOSIR odbędzie się czwarta edycja turnieju piłkarskiego Perełki Cup 2024. W turnieju udział wezmą dzieci z 5 kategorii wiekowych.