12. Puławskie Kino Samochodowe

Weekendlove Puławy. 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego. 21-22 czerwca, start seansów o gidzinie 21:00. Parking przy Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Letnie Seanse Filmowe, Wstęp wolny na wszystkie projekcje.
Weekendlove Puławy. 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego. 21-22 czerwca, start seansów o gidzinie 21:00. Parking przy Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Letnie Seanse Filmowe, Wstęp wolny na wszystkie projekcje.

21 i 22 czerwca na parkingu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się 12 edycja Puławskiego Kina Samochodowego w ramach cyklu wydarzeń WeekendLove Puławy. Wstęp wolny.

Seanse rozpoczynają się od godziny 21.00. Wstęp na wszystkie projekcje jest wolny. Uczestnictwo możliwe jest tylko w samochodach osobowych.

 

21.06.2024 – piątek

  • „Ferrari” - Bohaterem biografii jest słynny Enzo Ferrari (Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koniec problemów! Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. Reżyseria: Michael Mann, scenariusz: Troy Kennedy-Martin, gatunek: Biograficzny, Dramat, produkcja: USA, Wielka Brytania, Włochy, Chiny.
  • „Mafia Mama” - Kristin, zwyczajna, amerykańska gospodyni domowa z dnia na dzień staje się… szefową mafii. Jej wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest znikoma, na szczęście ma obok siebie Biancę, która nauczy ją być prawdziwą matką chrzestną. Reżyseria: Catherine Hardwicke, scenariusz: J. Michael Feldman, Debbie Jhoon, gatunek: Akcja, Komedia kryminalna, produkcja: Wielka Brytania, Włochy, USA.

 

22.06.2024 – sobota

  • „Wszystko o moim starym” - Prostolinijny włoski imigrant o południowym temperamencie kontra rodzina konserwatywnych bogaczy, którzy na wszystkich patrzą z góry. Co może pójść nie tak?. Reżyseria: Laura Terruso, scenariusz: Austen Earl, Sebastian Maniscalco, gatunek: komedia, produkcja: USA.
  • „Pszczelarz” - Clay wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Reżyseria: David Ayer, scenariusz: Kurt Wimmer, gatunek: akcja, produkcja: Wielka Brytania, USA.