Photo Day 2.0. Dom Chemika w Waszym obiektywie

43064_photo-day-2-0-dom-chemika-w-waszym-obiekty_1.jpg
43064_photo-day-2-0-dom-chemika-w-waszym-obiekty_1.jpg

Jeśli masz nietuzinkowe spojrzenie na różne przestrzenie architektoniczne, a robienie zdjęć to Twoja pasja to czekamy właśnie na Ciebie! Już dziś zapraszamy za kulisy zmodernizowanego Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Dokładny termin oraz regulaminn Photo Day 2.0 w POK „Dom Chemika” podamy w najbliższym czasie, ale chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcamy już dziś do zgłoszenia. Wystarczy przesłać wiadomość na adres media@domchemika.pl, w jej tytule wiadomości należy wpisać: Photoday POK Dom Chemika, a w treści wskazać swoje imię i nazwisko (ewentualnie reprezentowaną instytucję). Liczba miejsc ograniczona.

Na pierwszej edycji Photo Day spotkaliśmy się 9 września 2017 roku. Wtedy ponad 30 fotografów uchwyciło na swoich zdjęciach unikalny charakter Ośrodka przed jego przebudową.

Teraz znów otwieramy nasze podwoje i zapraszamy do zwiedzania nowego „Domu Chemika”. Będzie to wyjątkowa szansa na zatrzymanie w kadrze zmodernizowanych zakątków POK „Domu Chemika”.

Chcemy, aby z Waszych fotografii powstała unikalna wystawa, którą zaprezentujemy w nowym Ośrodku. Wasze kadry będą stanowiły niezwykłe spojrzenie na nowe wnętrze „Domu Chemika” i z pewnością doskonale je uzupełnią.

 Photoday plakat.jpg