Cezary Zamana odwiedził Puławy

Były kolarz szosowy, reprezentant Polski, zdobywca tytułu Mistrza Polski oraz zwycięzca wyścigu Tour de Pologne z 2003 roku – spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 6 oraz Szkoły Podstawowej Nr 10 w Puławach.

Cezary Zamana zawsze w niezwykły sposób dzieli się swoimi wspomnieniami z bogatej kariery sportowej. Wczoraj, 13 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 6 i nr 10 w Puławach wracał do przeszłości, ale przede wszystkim zachęcał i motywował dzieci do rozwijania swoich pasji i marzeń. Mamy nadzieję, że swoim przykładem zainspirował młodych ludzi do aktywności i zdrowego stylu życia.


Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2023 dla miasta Puławy.   


A już 23 kwietnia okoliczne wąwozy staną się areną sportowych zmagań dla rowerzystów, którzy chcą się zmierzyć na jedynej takiej trasie w Polsce.Ta trasa, zaplanowana przez Cezarego Zamanę, będzie wyzwaniem dla wszystkich, którzy będą chcieli wykazać się swoimi kolarskimi umiejętnościami.

 

 Program Zawodów Puławy Mazovia MTB Marathon (niedziela 23 kwietnia)

9:00-15:00 – obsługa biura zawodów

 

Starty:

10:30 – start dystansu Hobby

11.30 – start dystansów Fit i Pro

11:45 – start Mini Mini

 

Dekoracje

12:00 – dekoracja dystansu Hobby

13:30 – dekoracja dystansu Fit

14:45- dekoracja dystansu Pro