Aplikacja turystyczna "Puławy"

Pobierz aplikację turystyczną Puławy.jpg
Pobierz aplikację turystyczną Puławy.jpg

Przewodnik mobilny po Puławach, mieście, które kojarzy się z zielenią, wspaniałą historią, architekturą i wypoczynkiem. Osiedla połączone ścieżkami rowerowymi toną w zieleni, nadwiślańskie bulwary zapraszają do spacerów, podobnie jak park – malowniczy, romantyczny, pełen nietuzinkowych zabytków o niebagatelnym znaczeniu dla polskiej historii i kultury.

Rozpoczęliśmy sezon wakacyjny, wobec czego Urząd Miasta Puławy przypomina o mobilnym rozwiązaniu Treespot Puławy. Aplikacja "Puławy" jest to mobilny przewodnik miejski zarówno dla odwiedzających Puławy, jak i dla mieszkańców poszukujących aktualnych informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście.

Aplikacja składa się z sześciu modułów: miejsca, wydarzenia, aktualności, komunikacja, planner oraz skaner QRkodów. Ponadto znaleźć tu można trasy rowerowe i spacerowe po najciekawszych puławskich zakątkach. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia i miejsca zapisać można w module planner. Aplikacja działa na systemach: Android, Windows Phone, iOS.

wygląd aplikacji RSO.jpg

Aby ją zainstalować wejdź do sklepu aplikacji w swoim urządzeniu i wpisz "Puławy". Szukaj niebieskiej ikonki z ludzikami nawiązującej do logo miasta. Wszelkie uwagi i propozycje umieszczenia obiektów i wydarzeń prosimy kierować na adres konsultuj@um.pulawy.pl

 

Pobierz aplikację "Puławy"

 

Aplikacja dostępna jest na system Android (wersja 5.0 lub nowsza) i iOS (wersja 11.0 lub nowsza).

 appstore.jpg    appstore.jpg