Wielki Koncert Walentynkowy Puławskiej Orkiestry Dętej

serca na różowym tle
serca na różowym tle

Przed nami święto zakochanych. Z tej okazji zapraszamy na „Wielki Koncert Walentynkowy”. 13 lutego salę widowiskową Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” wypełnią dźwięki różnorodnych piosenek o miłości i nie tylko, w bogatych i porywających aranżacjach.

Kto sprawi, że tego dnia nasze serca zabiją szybciej? Niezapomnianych wrażeń dostarczą nam wspaniali wykonawcy. O muzyczną oprawę i wykonanie programu artystycznego zadba ponad 30-osobowa Puławska Orkiestra Dęta, pracująca pod kierunkiem Dariusza Domańskiego oraz goście specjalni, a wśród nich m. in. Michał Jurkiewicz - kompozytor, pianista, aranżer, multiinstrumentalista, autor tekstów i muzyki do utworów śpiewanych przez Kubę Badacha, Zbigniewa Wodeckiego czy Grzegorza Turnaua, z którymi także występował. Michał Jurkiewicz współtworzył projekt „Rock Loves Chopin”, z którym koncertował w Azji, Ameryce, w Europie. Na scenie wystąpi także znana z telewizyjnego show The Voice of Poland, wokalistka Diana Ciecierska oraz jej młodsza siostra Natalia. Podczas koncertu zaprezentują się również niezwykle zdolni wokaliści przygotowani przez Zbigniewa Jonaka.

Takie koncerty nie wydarzają się codziennie, tak jak niecodziennie wydarza się miłość, zatem serdecznie zapraszamy na tę muzyczną ucztę!

„Wielki Koncert Walentynkowy” Puławskiej Orkiestry Dętej już 13 lutego o godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie POK, tel. 81 45 867 21 i na Biletyna.pl

Film promocyjny Puławska Orkiestra Dęta