CYRKOPRZESTRZEŃ w Domu Chemika

Cyrkoprzestrzeń w Domu Chemika
Cyrkoprzestrzeń w Domu Chemika

CYRKOPRZESTRZEŃ to podróżujący festiwal nowego cyrku. Zobaczysz podczas niego spektakle pełne akrobatyki, żonglerki i ognia, a jeśli masz ochotę – poznasz tajniki tych sztuk podczas otwartych warsztatów. Na festiwalu spotkasz artystów oraz artystki i trenerów oraz trenerki Fundacji Sztukmistrze. CYRKOPRZESTRZEŃ odwiedzi Puławy już 3 września. Wydarzenie odbędzie się w POK "Dom Chemika" oraz na placu przed budynkiem Ośrodka.

Program festiwalu:

17:00-18:00 “Zgubowisko”
Spektakl familijny, stworzony dla widzów w każdym wieku. Opowiada o poszukiwaniu własnej drogi, o cyrku oraz samych twórcach, którzy wybrali się w pogoń za marzeniami. Opowiada o wytrwałości, ścierającej się ze zniechęceniem. Opowiada o poszukiwaniu swojego miejsca. Opowiada o czymś, co zagubiło się, aby móc się gdzieś odnaleźć.

18:00-19:00 “Nana na nana” - muzyczno-cyrkowe widowisko
19:00-20:00 “Szafa Show”
Zakręcone, szalone, prawdziwie ogniste uliczne widowisko, gdzie zdarzyć może się wszystko. Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i charyzmatyczny Dyrektor Cyrku prezentują fireshow, jakiego jeszcze nie widzieliście, z zaskakującym finałem, którego długo nie zapomnicie. Przedstawienie pełne jest gagów oraz interakcji z publicznością, przekraczając granice między teatrem ognia, kabaretem a teatrem ulicznym.

Tylko przez jeden dzień w Twoim mieście, zupełnie za darmo – nie przegap CYRKOPRZESTRZENI!

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Organizatorzy: Fundacja Sztukmistrze, Centrum Kultury w Lublinie, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu Przestrzenie Sztuki Lublin jest Centrum Kultury w Lublinie.