V edycja Puławskiego Forum Profilaktycznego

v edycja pulawskiego forum profilaktycznego.jpg
v edycja pulawskiego forum profilaktycznego.jpg

Zapraszamy serdecznie na piątą edycję Puławskiego Forum Profilaktycznego. Rozpoczynamy indywidualnym biegiem na 10 kilometrów w terminie od 4 do 18 września.

Każdy kto zechce wziąć udział przesyła zdjęcie, dokumentujące przebiegnięty dystans (np. mapa z trasą z telefonu, zegarka, itd.) w powyższym terminie, a także hasło o tematyce profilaktycznej. Trasę biegu wybieramy sobie sami (jak ktoś chce to może to być więcej niż 10 km). Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, a najlepsi medale. Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji BezMiar, która organizuje ten bieg i przygotowuje pakiety startowe.

We czwartek 9 września zapraszamy młodzież z puławskich szkół na spotkanie z Miłką Raulin – najmłodszą zdobywczynią Korony Ziemi. Mamy nadzieję, że spotkanie to dostarczy wielu pozytywnych wrażeń i inspiracji.

12 września spotykamy się przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Puławach, aby uczestniczyć w kolejnym rajdzie Nordiciady „Z myślą o człowieku”. Będą dwie trasy do wyboru, gość specjalny i dużo emocji. To spotkanie również organizuje Fundacja Bez Miar.

Na zakończenie Forum w dniach 17 – 18 września zapraszamy ojców na warsztaty pod nazwą „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, prowadzonych przez trenerów z Tato.Net. Udział dla ojców z Puław jest bezpłatny, a zapisać można się przez stronę www.tato.net.pl . Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 81 458 61 86, gdzie otrzymają hasło do zapisania się na warsztaty.

Zachęcamy do udziału!

 

informacje dostępne sa na stronie pod linkiem  https://www.gdynia.pl/

 informacje dostępne sa na stronie pod linkiem  w tym miesjcu

 informacje dostępne sa na stronie pod linkiem  https://umpulawy.bit-sa.pl/pl/aktualnosci/konsultacje/v-edycja-pulawskiego-forum-profilaktycznego.html?vid=1741 

Załączniki do artykułu