Sala zabaw i filmy niespodzianki dla dzieci z Ukrainy/Ігрова кімната i фільми для дітей з України

W miniony poniedziałek w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbył się pierwszy seans z cyklu filmów niespodzianek przygotowanych specjalnie przez nasz Ośrodek dla gości z Ukrainy, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Pokazy z filmami i bajkami dla najmłodszych widzów i ich opiekunów, którzy w ostatnich dniach licznie przybywają z objętej wojną Ukrainy, pozwolą im choć na chwilę oderwać się od tragicznej rzeczywistości i zaczerpnąć odrobinę rozrywki.

W ramach bezpłatnych seansów zaplanowane są pokazy 30 marca, 5 kwietnia i 27 kwietnia. Wszystkie filmy będą odbywały się o godz. 16:00 w sali widowiskowej POK „Dom Chemika” i wyświetlane będą w ukraińskiej wersji językowej./Безкоштовні сеанси включають покази 30 березня, 5 квітня та 27 квітня. Усі фільми проходитимуть за адресою 16:00 в актовій залі ПОК «Дом хіміка» та буде представлено в україномовній версії. /

POK „Dom Chemika” włącza się w pomoc i troskę o dzieci przybywające z terenów objętej wojną Ukrainy organizując także salę zabaw, gier i animacji, która będzie otwarta w każdy poniedziałek i piątek w godz. 10.00-14.00. /Дом хіміка» також організував ігрову, ігрову та анімаційну кімнату, яка працюватиме щопонеділка та п’ятниці з 10.00 - 14.00

Głównym jej celem jest udostępnienie bezpiecznego miejsca do zabawy, gdzie najmłodsi i ich opiekunowie będą mogli wspólnie spędzać czas, integrować się i bawić się z rówieśnikami./Його головна мета – забезпечити безпечне місце для гри, де наймолодші та їхні опікуни зможуть разом проводити час, інтегруватися та грати зі своїми однолітками.

Plakaty informacyjne - film niespodzianka, sala zabaw