Piknik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej "Więcej MOCY – STOP przemocy” - relacja

Zdjęcie przedstawiające zajęcia animacyjne z młodzieżą
Foto: Zasoby UM, Zdjęcie przedstawiające zajęcia animacyjne z młodzieżą

W dniu 20 czerwca Marinie odbył się festyn integracyjny organizowany w ramach projektu „Siła jest w nas”. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach, realizujący kampanię społeczną "Więcej MOCY – STOP przemocy”. Wsparcia organizatorowi udzielili także przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe.

W dniu 20 czerwca w Marinie odbył się festyn integracyjny organizowany w ramach projektu „Siła jest w nas”. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach, realizujący kampanię społeczną "Więcej MOCY – STOP przemocy”. Wsparcia organizatorowi udzielili także przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe.

Swoimi talentami artystycznymi z uczestnikami dzielili się Kamil Koszałka, Elżbieta Byczek, Mateusz Czerwiec, zespół „APUS” - DOA w Puławach, soliści z POK „Dom Chemika” pod kierownictwem Zbigniewa Jonaka, zespoły „Jump” i "Mit"- SOSW w Puławach, iluzjonista Paweł Rułka, chór „Pokolenie” z Końskowoli pod kierownictwem Tadeusza Salamandry, Zespół ”STARsi” z POK „Dom Chemika" pod kierownictwem Michała Matrasa.

Z prezentacjami i zajęciami na piknik przybyli także Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt Przyjazna Łapa, Bartosz Radomski, Fundacja BezMiar, Komenda Powiatowa Policji w Puławach i Kuźnia Formy.