Trwają zapisy na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe.jpg
Foto: UM Puławy, Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe.jpg

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe Puławy 2023 pełną parą wystartują tradycyjnie w pierwszej połowie lipca. Trwają zapisy do tegorocznej edycji puławskiego święta jazzu. Przed nami wydarzenie, którego miłośnicy improwizowanych brzmień nie mogą przegapić! Tegoroczna edycja rozpocznie się 2 lipca i potrwa do 9 lipca.

Warsztaty Jazzowe w Puławach od lat łączą pasję do muzyki z profesjonalizmem. Program spotkań obfituje w intensywne instrumentalne i wokalne ćwiczenia warsztatowe, zajęcia z historii i teorii jazzu, big band oraz combo. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, gdzie wybitni artyści i jednocześnie świetni pedagodzy, wprowadzają młodych ludzi w tajniki świata jazzu.

Zaproszenie do prowadzenia naszych warsztatów przyjęli:

w klasie wokalnej - Beata Przybytek, której towarzyszyć będzie sekcja akompaniująca w składzie: Bogdan Hołownia, Wojciech Pulcyn i Patryk Dobosz,
w klasie fortepianu - Joel Holmes,
w klasie trąbki - Robert Majewski,
w klasie puzonu - Jacek Namysłowski,
w klasie saksofonu - Maciej Sikała,
w klasie perkusji - Krzysztof Dziedzic,
w klasie basu - Adam Kowalewski,
w klasie gitary - Konrad Zemler.
Gwarancją niezapomnianych wrażeń będą także energetyczne koncerty towarzyszące w wykonaniu gwiazd jazzowej sceny muzycznej, koncerty finałowe oraz występ kardy warsztatowej. Na uczestników i mieszkańców miasta czekają także cowieczorne jam sessions.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 19 czerwca, wyłącznie za pomocą formularza internetowego.

Czekamy na Was! Szczegółowe informacje odnośnie warsztatów znajdziecie w regulaminie na stronie www.domchemika.pl

 

Załączniki do artykułu