Koncert z okazji Dnia Kobiet

Kwiaty pięciolinia kobieta
Foto: UM Puławy, Kwiaty pięciolinia kobieta

Muzyka jest kobietą. Miłość jest kobietą. Piosenka też jest kobietą, a przekonamy się o tym podczas wyjątkowego spektaklu muzycznego przygotowanego z okazji święta wszystkich Pań – Dnia Kobiet.

18 marca zapraszamy na muzyczną i taneczną podróż poprzez popularne utwory skomponowane dla kobiet, z myślą o kobietach oraz z miłości do nich. Usłyszymy m. in.: „Bo to się zwykle tak zaczyna”, „Być kobietą”, „La Boheme” czy „W siną dal”.

Artystycznych wzruszeń przy niezapomnianych szlagierach dostarczą nam wokaliści pracujący pod opieką Zbigniewa Jonaka oraz aktorzy Puławskiego Teatru Amatora. Artystom na scenie towarzyszyć będą choreografie Ilony Rogozik w wykonaniu tancerek Zespołu Baletowego „Etiuda”, a także Grupa Taneczna Jacka Kowalczyka. O opracowanie muzyczne i wybór utworów zadbał instruktor Zbigniew Jonak. Koncert wyreżyserował Ryszard Stępień.

Zaśpiewają dla nas:
Agnieszka Cichocka
Weronika Kubiś
Julia Pszczoła
Weronika Sierocka
Jakub Rogala
Piotr Rozdoba
Ryszard Stępień

Spektakl muzyczny „Piosenka jest kobietą” już 18 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Bilety w cenie 30 zł (parter) i 25 zł (balkon) dostępne w kasie POK tel.: 81 458 67 21 i na Biletyna.pl.

2023-03-18_Piosenka_jest_kobietą.jpg