Dzień Dziecka w Puławach - czeka Was fantastyczna zabawa

Dzień Dziecka w Puławach - czeka Was fantastyczna zabawa
Dzień Dziecka w Puławach - czeka Was fantastyczna zabawa

Na Dzień Dziecka zaplanowaliśmy nie tylko szereg atrakcji, które uwielbiacie, ale także występy podopiecznych "Domu Chemika".

Czerwiec to tradycyjnie miesiąc POK-frontacji, czyli wydarzenia, podczas którego młodzi artyści i ich opiekunowie z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” prezentują publiczności swoje talenty we wszystkich odsłonach swojej działalności artystycznej.

W tym roku nasi podopieczni będą mieli szczególnie wymagających widzów. Wszystko to dlatego, że tegoroczne POK-frontacje będą trwały cały miesiąc, a ich początek zaplanowaliśmy na wyjątkową datę 1 czerwca. Z naszymi grupami wokalnymi, zespołami tanecznymi, aktorami oraz zdolnymi muzykami wystąpimy dla Was z okazji Dnia Dziecka.

Zatem, skoro okazja jest wyjątkowa, to i atrakcje będą nie byle jakie! Do wspólnej zabawy zapraszamy każdego. Zarówno młodsi jak i trochę starsi będą się z nami świetnie bawić, bo przecież bez względu na wiek, w każdym z nas drzemie dziecko. O znakomitą atmosferę, masę dobrej energii i niezapomniane wrażenia zadbają nasi instruktorzy i grupy artystyczne, a także Klub Sportowy Wisła Puławy czy Teatr Akrobatyczny SUPERNOVA.

W programie:

- wirtualny plac zabaw z Edukacją 3.0 (AI, strefa VR, interaktywne eksperymenty);

- występy wokalne podopiecznych Michała Matrasa i Zbigniewa Jonaka;

- kuglarze z Teatru SPUT²;

- Zespół Baletowy „Etiuda”;

- latin i inne formy taneczne Jacka Kowalczyka;

- animacje sportowe z klubem Wisła Puławy;

- zabawy z Zespołem Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci”;

- występ i animacje akrobatyczne z Teatrem Akrobatycznym SUPERNOVA;

- Zespół (nie)sPOKojni;

- ponadto: dmuchańce, malowanie twarzy, zabawa w pianie, fotobudka 360, warsztaty rękodzieła, miasteczko drogowe, malowanie toreb.

Do zobaczenia 1 czerwca o godz. 17:00 na placu Chopina. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Wstęp Wolny. Atrakcje bezpłatne.