IX Edycja Budżetu Obywatelskiego - zgłoś swój pomysł na miasto

Foto: UM Puławy,

Rozpoczynamy kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego

Już po raz dziewiąty pragniemy Was zaprosić kochani Puławianie do współpracy przy kreowaniu naszej wspólnej przestrzeni miejskiej. Od 16 maja rozpoczniemy zbieranie wniosków do nowej edycji Budżetu Obywatelskiego. Przez niemal dekadę udowadniacie, że nasze miasto nie jest Wam obojętne. Dzięki Waszym kreatywnym pomysłom możemy między innymi zażywać inhalacji solankowych, spacerować po wyremontowanych chodnikach czy uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach miejskich. To tylko niektóre projekty, jakie zrealizowaliśmy dzięki idei Budżetu Obywatelskiego. Jakie projekty pojawią się w Tym roku? To zależy tylko od Was. Wiemy, że możemy liczyć na Wasze pomysły, dzięki którym nasza przestrzeń miejska będzie atrakcyjna.

Projekty do nowej edycji będzie można składać od 16 maja do 15 czerwca. Formularz dostępny będzie w formie papierowej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Puławy, w wersji elektronicznej na naszej stronie tu, a najwygodniej będzie zgłosić projekt przez Internet, poprzez dedykowaną platformę (kliknij).

Zasady pozostają takie jak w roku ubiegłym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź tu, odwiedź nas w Urzędzie Miasta Puławy pokój 113 lub zadzwoń: tel. 81 458 61 44.

Budżet Obywatelski. Dla Ciebie. Dla Puław.