Pożegnanie Lata i koncert Kayah

Pożegnanie lata i koncert Kayah
Foto: canva.com, Pożegnanie lata i koncert Kayah

3 września zapraszamy do wspólnej zabawy podczas pikniku rodzinnego z okazji zakończenia wakacji. W programie „Pożegnanie Lata” m. in.: zabawy i animacje dla dzieci oraz oczywiście koncert gwiazdy - Kayah.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30 w nowej lokalizacji – tym razem będziemy się bawić na placu przy hali Grupy Azoty Arena.

Poza występem gwiazdy wieczoru, wystąpią m. in. artyści Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”, w tym wokaliści Zbigniewa Jonaka i Michała Matrasa, Puławska Orkiestra Dęta oraz grupy taneczne z naszego Ośrodka. Odbędzie się też akcja wspólnego bicia rekordu w tańczeniu choreografii do popularnego utworu „Jerusalema” - poprowadzona przez instruktora Jacka Kowalczyka.

Na najmłodszych będą czekały gry ruchowe i zabawy, które poprowadzą animatorki z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”, a także dmuchańce, animacje, stoiska z watą cukrową czy lodami.

Od godz. 20:00 na scenie królować będzie gwiazda wieczoru, czyli Kayah - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów. Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Znana jest z wielkich przebojów jak „Supermenka”, „Testosteron”, „Na językach”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie śpij” czy ostatniego hitu nagranego wraz z Viki Gabor – „Ramię w ramię”.

W tym dniu parking przy hali będzie wyłączony - zapraszamy do skorzystania z darmowej komunikacji miejskiej!

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wstęp wolny!