Jubileusz 50-lecia Miejskiego Przedszkola nr 15 w Puławach
13 maja w sali teatralnej Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia Miejskiego Przedszkola nr 15 w Puławach.
Władze miasta reprezentował Paweł Maj - Prezydent Miasta Puławy, Mariusz Wicik - Przewodniczący Rady Miasta Puławy oraz Agnieszka Zamojska - Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu UM Puławy.
Jubileusz obfitował w małe radości za sprawą magicznego występu przedszkolaków ,,Od gąsienicy do motyla", wspomnienia i wzruszenia. Poza obecną dyrektorką przedszkola Lidią Paluch, w wydarzeniu wzięły udział byłe wieloletnie dyrektorki: Irena Kalata i Grażyna Miturska.
Z okazji wyjątkowego, złotego jubileuszu życzymy wszystkiego dobrego dla całej społeczności przedszkola - kierownictwa, nauczycieli, pracowników oraz dzieci i ich rodziców. Dziękujemy za wieloletnią pracę na rzecz kolejnych pokoleń najmłodszych mieszkańców naszego miasta!