XVII Wigilia Miejska - podziękowania
W dniu 12 lutego 2026 r. odbyło się spotkanie na którym Przewodniczący Rady Miasta Puławy Pan Mariusz Wicik, Prezydent Miasta Puławy Pan Paweł Maj oraz Zastępca Prezydenta Miasta Puławy Pan Grzegorz Nowosadzki podziękowali podmiotom biorącym udział w XVII Wigilii Miejskiej. Wręczono podziękowania i upominki.
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji XVII Wigilii Miejskiej są kierowane do:
- Restauracja „Prima Nova” Krzysztof Zdunek i Piotr Szałas
- Agnieszka Cichocka – POK Dom Chemika
- Zbigniew Śliwiński – Dyrektor POK „ Dom Chemika”
- Dyrektor MOSiR – Dariusz Fijoł
- Prezes Tomasz Wadas- ZUK
- Straż Miejska- Grzegorz Surowiecki
- Robert Klimek- kierownik wydziału gospodarczego
- Łukasz Kołodziej- Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej
- Biuro Rady Miasta
- Olivier Szaruga– Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta
- Martyna Burdzanowska- Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta
- Patryk Chodyń -Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta
- Patrycja Makuch - Sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta
- Julita Mączka – radna Młodzieżowej Rady Miasta
- Jan Oleksiewicz- radny Młodzieżowej Rady Miasta
- Mateusz Okomski – Central Park
- Artur Piłat- piekarnia Abramowicz Piłat
- Monika Zięba – Prezes Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców „ Pomoc”
- Halina Kowalewska- Prezes Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta
-Tadeusz Boreczek – Okrąglak Cafe
- Marek Pikul - Hotel Pikul i Restauracja Sybilla
- Państwo Małgorzata i Janusz Góreccy – restauracja U Nikogo
- Państwo Irmina i Kamil Wałęga – Pub K2
-Andrzej Ryl- Prezes spółki „Nieruchomości Puławskie”
- Magdalena Białota- Komendantka Hufca Puławy Związku Harcerstwa Polskiego
- Grzegorz Podhajny – były Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej
- Krzysztof Morawski - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej
- Agnieszka Wójcik – kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej Puławskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego
- Beata Wójcik- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1,
- Edyta Białota- Chaber- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
- Katarzyna Gregorczyk – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
- Edyta Skoczek – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
- Ewa Górecka- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6
- Małgorzata Tarłowska- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10
- Monika Mocarska- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11
- Agnieszka Czarnota- Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1
-Anna Nowosadzka- Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2
- ks. Paweł Kuzioła- Dziekan Dekanatu Puławy i proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Św. Brata Alberta Chmielowskiego
- ks. Michał Doroszkiewicz – Proboszcz Parafii Prawosławnej p.w. Świętej Równej Apostołom Marii Magdaleny