Sadzenie pamiątkowego dębu na błoniach
27 maja obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Rok temu, przed XV sesją Rady Miasta Puławy, wspólnie z Radnymi posadziliśmy na tę okazję pierwszy z zaplanowanych 35. okolicznościowych dębów. Drzewa znalazły swoje miejsce w Parku Solidarności i na błoniach miejskich. 28 maja kontynuowaliśmy tę inicjatywę, sadząc przed XXVI sesją Rady Miasta Puławy kolejny, 36. okolicznościowy dąb na błoniach miejskich. Akcja ma na celu upamiętnienie pierwszych w pełni demokratycznych wyborów oraz rozwoju społeczności lokalnych.
Na błoniach spotkali się: Prezydent Miasta Puławy Paweł Maj, Zastępca Prezydenta Grzegorz Nowosadzkiw, Radni Marian Budzyński, Lilianna Jaworska, Barbara Bińczak, Kierownik Działu Zieleni ZDM Ewa Kozieł oraz panowie z Przedsiębiorstwa "Nieruchomości Puławskie", którzy dbają o wszystkie posadzone dęby.